נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

הסכם פרידה לידועים בציבור דוגמא להורדה בחינם

מדובר בהסכם שמסדיר את פרידתם של ידועים בציבור: בני זוג, החיים תחת קורת גג אחת ומבקשים להיפרד. לבני הזוג התחייבויות כלכליות אחד כלפי השני מכח היותם ידועים בציבור, ולכן יש להסדיר זאת משפטית. כמו כן יש להסדיר את מועד עזיבת דירת הצדדים כדי להמנע ממצבים בהם אחד מבני הזוג מסרב להתפנות.

בעת פרידתם של בני זוג מתעוררות סוגיות שונות אותן יש להסדיר. הסכם פרידה של ידועים בציבור מזכיר במאפיינים רבים הסכם גירושין, ובדומה לו צריך להתייחס לכל הסוגיות העולות עקב פירוק החיים המשותפים. סוגיות אלה כוללות סוגיות רכושיות-ממוניות וכן סוגיות של מזונות והסדרי ראייה אם בני הזוג הביאו ילדים משותפים.

הסכם פרידה לידועים בציבור נועד למנוע התדיינות משפטית שתכריע במחלוקות של הצדדים לסכסוך ופעמים רבות הינו פרי של הליך גישור, או הליך משא ומתן בין הצדדים (או באי כוחם).
את ההסכם, בדומה להסכם גירושין, יש לאשר בבית משפט לענייני משפחה, כדי להעניק לו תוקף משפטי. בית משפט יאשר את ההסכם אם יתרשם כי הוא הוגן, מקיף, ניתן ליישום, אינו מקפח מי מהצדדים ונחתם מרצונם החופשי. לאחר אישורו מקבל הסכם הפרידה בין ידועים בציבור תוקף של פסק דין.

הסכם פרידה לידועים בציבור דוגמא להורדה בחינם

להורדת ההסכם המלא בחינם

אשמח לליווי אישי של עו"ד

כל המידע המוצג כאן ניתן כשירות לגולשים בלבד ואינו מהוה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על ההסכמים, התכנים והמידע שבהם הינה באחריות המשתמש בלבד.

בעמוד זה מובא הסכם פרידה ידועים בציבור לדוגמא הניתן להורדה ללא עלות. הסכם פרידה ידועים בציבור זה נבדק על עורך דין מוסמך ואושר על ידו. אתר משפטי מספק מגוון דוגמאות להסכמים בתחומי דיני משפחה השונים הניתנים להורדה בחינם..