נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

הסכם סודיות סטארט-אפ - NDA דוגמא להורדה

במסגרת הסכם סודיות מתחייבים שלא להתחרות בעסקיה של החברה, לקוחותיה, המוניטין שלה, וכן מתחייבים לא להעביר מידע חסוי לאדם או גוף מחוץ לחברה. הסכם הסודיות מסדיר גם את הזכויות בקניין הרוחני והמוניטין שנצברו של בעלי המניות החברה או העובדים שלה. הסכם סודיות סטארט אפ (הזנק) נחתם לרוב על ידי חברות סטארט אפ ומשקיעים כדי להגן על שני הצדדים להסכם.

את הסכם הסודיות שנקרא NDA, NONDISCLOSURE AGREEMENT, מנסחים בעלי חברת ההזנק שמזמינים משקיעים לבחון את כדאיות החברה כדי לגייס מהם כסף. כדי שהמשקיעים יחליטו האם, כמה ובאיזה אופן ישקיעו בחברה, עליהם להיחשף למידע רגיש וסודי שחשיפתו מסכנת את סיכויי ההצלחה של חברת הסטארט אפ.

כדי למנוע סיכון זה, יש להחתים את כל מי שנחשף למידע הרגיש על הסכם סודיות הקובע מי מקבל הרשאה למידע ולאיזו מטרה; איזה מידע נחשב כסודי ונכלל תחת הגנת הסכם הסודיות; אופן הגנת המידע הרגיש הסודי; שימוש מותר במידע הנחשף; חובות הצדדים במהלך המשא ומתן ובעתיד (עקב התקשרות השקעה או היפרדות); פיצוי עונשי בגין חשיפת מידע ועוד.

הסכם סודיות סטארט-אפ - NDA דוגמא להורדה

להורדת ההסכם המלא בחינם

אשמח לליווי אישי של עו"ד

כל המידע המוצג כאן ניתן כשירות לגולשים בלבד ואינו מהוה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על ההסכמים, התכנים והמידע שבהם הינה באחריות המשתמש בלבד.