לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות

הסכם זכיינות - חוזה זכיינות דוגמא להורדה

לפניכם הסכם בין חברה המנהלת בתי רשת בתחום מסוים, אשר מעוניינת להפיץ את עסקיה באמצעות זכיין. מטרת הסכם הזיכיון היא לעמוד על דמי הזיכיון ותמלוגי החברה, התחייבויות הצדדים אחד כלפי השני, תקופת ההסכם, פיצויים והסכמות נוספות.

הסכם זכיינות המכונה גם הסכם זיכיון, מאפשר למי שהופך לזכיין של החברה לקבל מהחברה הרשאה להקים בית עסק שישתייך לרשת של בתי עסק בניהול החברה. עם חתימת חוזה הזכיינות, מעניקה החברה לזכיין את הזיכיון לנהל את העסק תחת שם החברה, תוך שימוש בסימני המסחר שלה.

הסכם הזכיינות מגדיר את תנאי ההתקשרות בין הצדדים, לרבות, למשל, שיעור דמי הזיכיון (שלרוב לא מוחזרים לזכיין) ואת שיעור ואופן תשלום תמלוגים חודשיים של הזכיין לחברה; וכן את הזכויות והחובות של כל אחד מהצדדים, לרבות התחייבות הזכיין לעשות כל המאמצים הנדרשים להצלחת העסק והתחייבות החברה להעמיד לזכות הזכיין ניסיון וידע בניהול העסק ולסייע לו באמצעות סיוע טכני, ייעוץ מקצועי וקידום (יחסי ציבור).

הסכם זכיינות - חוזה זכיינות דוגמא להורדה

להורדת ההסכם המלא בחינם

אשמח לליווי אישי של עו"ד

כל המידע המוצג כאן ניתן כשירות לגולשים בלבד ואינו מהוה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על ההסכמים, התכנים והמידע שבהם הינה באחריות המשתמש בלבד.

לפניכם הסכם זיכיון לדוגמא הניתן להורדה ללא עלות. הסכם זיכיון דוגמא זה נבדק על עורך דין מוסמך ואושר על ידו. אתר משפטי מספק מגוון דוגמאות להסכמים בתחומי משפט שונים הניתנים להורדה בחינם..