נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אלכסנדר שילמן רואה חשבון

אלכסנדר שילמן רואה חשבון
היצירה 6 יקנעם עלית
היצירה 6 יקנעם עלית
envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

אלכסנדר שילמן, בוגר האוניברסיטה הפתוחה בחשבונאות עם חוג כלכלה, מחזיק בניסיון של כעשור בתחום (מתוכם כשנתיים בביקורת חברות פרטיות). כיום הוא עומד בראש משרד המספק שירותי ראיית חשבון, הנהלת חשבונות וייעוץ מס. הכול נעשה בהתאמה אישית מלאה ותוך רתימת מלוא הידע והניסיון, למען שיפור ההתנהלות הכלכלית שלכם.

 

אלכסנדר שילמן רואה חשבון מציע עבורכם את המענה כבר למעלה מעשור. שילמן, שהחל את דרכו בביקורת חברות פרטיות, עומד כיום בראש משרד המשרת נאמנה לקוחות מכל המגזרים: שכירים ועצמאיים כאחד, חברות ועמותות גם יחד, בכל המחזורים וסדרי הגודל.

 

כל השירותים תחת קורת גג אחת

המשרד עוסק בראיית חשבון ובהנהלת חשבונות על סוגיה, כאשר מנהלת החשבונות הראשית של המשרד מחזיקה בניסיון של כשני עשורים וחצי בתחום. סל השירותים של המשרד כולל הגשת דו"חות תקופתיים (כולל הדו"ח השנתי לעצמאים), ייצוג מול רשויות המס וגורמים נוספים בתחום, ביקורת חברות ועמותות ועוד.

 

בתחום המיסוי, מספקים אלכסנדר שילמן וצוות המשרד ייעוץ מקיף, במטרה להקטין את נטל המיסים שאתם משלמים. גם אם מתברר ששילמתם יותר מדי מס, תוכלו להגיש בקשה לקבלת החזר מס רטרואקטיבית.

 

אתכם לכל אורך הדרך

אלכסנדר שילמן וצוות המשרד משתמשים במלוא הידע, הניסיון והכישורים על מנת לבנות לכל אחד ואחת מכם פרופיל שירותים מותאם, וללוות אתכם לכל אורך הדרך.

 

המשרד פועל בשקיפות מלאה ובזמינות גבוהה במיוחד, דרישות חובה בהתחשב בכספים העצומים שמונחים כאן על כף המאזניים.