סביבת עבודה לא אנושית - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • שרון

נשלח ע"ישרון 13:36, 8 במרץ 2014

שלום אני מחסנאי בהאנגר גדול, לא ממוזג, שתוכנן כך שעל רצפת העבודה תהיה טמפרטורה סבירה, אך המחסן / מחלקה בה אני עובד היא בקומה גבוהה, קרובה מאוד לתקרה שכנראה עשויה פח, או סוג אחר של מתכת, והטמפרטורות והלחות באיזור הזה (בקיץ) הם לא אנושיים.. אף אחד לא מתחשב בזה.. חושבים שמאווררים יכולים לעזור, אבל הם לא.. האם יש חוק שמגן על העובד מבחינה זו ? ראיתי פה http://www.mishpati.co.il/forum.aspx?forumid=1&messageid=75178 , שהתשובה שלילית, אך אולי יש קשר אחר ? עבודה בתנאי שטח קשים או עבודה בחום ? כל כך חם שם, שכל מוצר מזון מתקלקל תוך שעה. אפילו נייר דבק מתייבש ונושר מהקרטונים. אפילו העבירו משם אלכוהול ואציטון, שלא יתלקח. אני אקח מד טמפרטורה ומד לחות למדוד את האקלים השוררים שם.. תודה

השב
  • 16:02, 9 במרץ 2014

הטמפרטורה המתאימה ביותר לעבודה נעה בין 23-26 מעלות צלסיוס. ובכל מקרה, מומלץ לבדוק זאת בפקודת הבטיחות בעבודה (נוסח חדש), תש"ל 1970
    עו"ד אריק שלו
    arik.shalev@law-shalev.co.il
    ייעוץ אישי- .073-2505384
    עו"ד אריק שלו

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.