אי תשלום דמי נסיעה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • יוסי

נשלח ע"ייוסי 11:02, 24 באפריל 2014

שלום,אני חייל משוחרר והתחלתי מועדפת לפני כארבעה חודשים בחברת שמירה. על פי מה שסוקם ברעיון עבודה ועל פי מה שהוחתמתי עם כניסתי לעבודה,על החברה לשלם לי עבור חופשי חודשי. בחודש הראשון והשני עם תחילת העבודה, לא שולם לי על סכום המלא של ה"חופשי חודשי" אלה רק סכום חלקי.לאחר שפניתי למנהל שלי קיבלתי בחודש לאחר מכן תשלום מלא על חופשי חודשי, אך לא שולם לי על נסיעות עבור מוניות שירות במשמרות שבת כאשר אין תחבורה ציבורית ולא על ההפרש של שני החודשים קודם לכן. אני מחכה לחודש הבא לראות אם הם משלמים לי על מה שהם חייבים ואם לא,אני רוצה לדעת מה ניתן לעשות בנידון. האם אפשר להגיש תביעה?אולי מכתב לפני הגשת התביעה תעזור?

השב
  • 09:49, 29 באפריל 2014

מומלץ לפנות למעסיק בשנית ולהגיע להסכם איתו. הינך זכאי להחזר הוצאות נסיעה עבור כל יום שבו השתמשת בתחבורה, כדי להגיע למקום עבודתך. ההחזר הוא לפי עלות כרטיסייה לכל הנסיעות הנדרשות או לפי עלות כרטיס "חופשי חודשי", לפי הזול מביניהם גובה ההחזר הוא עד 26.40 ש"ח ליום

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.