הרעת תנאים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • שרה

נשלח ע"ישרה 20:40, 22 במאי 2014

שלום רב, אני עובדת בבנק כשנתיים במוקד טלפוני, מזה כשנה אני בתפקיד בכיר, לאחרונה נעשה שינוי ארגוני והחליטו לסגור את הצוות שלי ולשבץ אותנו בצוותים רגילים בתפקיד בכיר (מס' 2 של מנהל צוות). כשבוע לפני השינוי הודיעו לי בשיחה חטופה עם המנהלת צוות שלי, שאני לא עוברת לצוות החדש ואני צריכה לחזור להיות בנקאית רגילה (כבר לא בכירה) ושהשכר שלי ירד בחזרה לשכר של בנקאי רגיל - שכר מינימום לעומת 28.5 ש"ח לשעה שהייתי מרוויחה עד עכשיו. רציתי לדעת האם מדובר בהרעת תנאים? האם מותר להם להוריד אותי בדרג ללא הסכמתי? מה עליי לעשות כדי לשמור על השכר שלי? אשמח לתגובה מהירה על מנת שאדע איך לפעול.תודה מראש

השב
  • 09:09, 27 במאי 2014

בנסיבות העניין מומלץ לפנות לייעוץ משפטי, משרדנו עומד לרשותך. עו"ד אריק שלו arik.shalev@law-shalev.co.il ייעוץ אישי- .073-2505384

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.