זכאות יום מחלה לבעל - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • הדס מזרחי

    נשלח ע"יהדס מזרחי 19:49, 28 במאי 2014

    שלום רב. אני בהריון ואושפזתי לצורך בדיקות בעלי בא להיות איתי יום אחד (יש אישור) ומורידים לו ממאגר ימי החופשה (ככה שלא נשאר לו כלום כמובן שגם בלידה הוא איתי וזה גם נלקח מימי החופשה) האם צריכים להוריד ממאגר ימי המחלה? תודה

    השב
  • 16:54, 1 ביוני 2014

    על-פי סעיף 1 לחוק דמי מחלה (היעדרות עקב הריון ולידה של בת זוג), עובד זכאי לזקוף עד 7 ימי היעדרות בשנה על חשבון ימי המחלה הצבורים שלו עקב הריון או לידה של בת זוגו.
    אריק שלו, arik.shalev@law-shalev.co.il ייעוץ אישי- .073-2505384

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.