האם חוקי לעבוד 230 שעות בשכר גלובלי של 4500 + 500 שעות נוספות - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • איה

נשלח ע"יאיה 14:13, 9 באוגוסט 2014

שלום, אני מנהלת בחברת אופנה מובילה. אני מקבלת שכר בסיס של 4500+ 500 ש״ח שעות נוספות (בנוסף מקבלת גם בונוס מהפדיון של החנות) האם חוקי לעבוד 230 שעות ולקבל 5000 גלובלי - כי ככה יוצא שאני מקבלת 21.7 ש״ח לשעה!! יש לציין שאני לא חתומה כלל על שום חוזה עבודה, למרות שאצלינו מקובל שעובדים בין 8 ל 9 שעות ביום. אשמח לתשובה בהקדם, תודה- איה

השב
  • 22:51, 9 באוגוסט 2014

אין דבר כה כר גלובלי בחוק!
    בתחילת העבודה חייב המעביד לתת פרוט מספר שעות עבודה חטדיות! שכר ותנאים שהוסכמו!
    כל דע. נופת מחויבת להיות משולמת לפי תעריף עה נוספת שנגזרת מהשכר והשעות!
    אם יש פדיון ואחטסים וכו זה בנוסף אלא אם נקבע שאתם מקזזים?
    בכל מקרה לא ניתן להאחז במחיר השעות לפי חישוב השעות ש עשית!
    הערה
    מהאופן שאת מנסה להבין ולישב את זכויותיך בעניין חלוקה ל מחיר לשעה ניתן להניח כי אינך לגמרי מבינ את הניצול במבנה העסקתך! וכדאי שתתיעצי עם משהו שילמד באופן מסודר את תנאי העסקתך וכו קודם כל בקשי הסכם העסק. מסודר! מעביד לא נותן זאת עד חודש מתחילת העבודה עובר על החוק!

תגובה
  • 08:33, 10 באוגוסט 2014

השכר שהינך מקבלת אינו חוקי. שכר גלובלי לא יכול לגרוע משכר המינימום.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.