חברות מעביד לסעיף 14 - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • רונן

    נשלח ע"ירונן 10:57, 7 בספטמבר 2014

    האם חובת המעסיק על פי סעיף 14 להשלים הפרשות לפיצויים בכל שנת עבודה ל 8.3% ? עבדתי במשך מספר שנים, על פי חוק הפנסיה ההפרשות לפיצויים היו נמוכות ורק בשנה שעברה הפכו להיות 6%. מה חבות המעסיק לגבי ההשלמות עבורי ? תודה.

    השב
  • 07:53, 9 בספטמבר 2014

    חובת המעסיק להשלמה ל8.33% נובעת מהסכם קיבוצי / אישי, חתימה על סעיף 14 אינה מחייבת את המעסיק להשלים לקבוע בהסכם הקיבוצי הכללי במשק.
    בברכה,

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.