הפרשה לקרן פנסיה מבטחים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • הרשקו בתיה

  נשלח ע"יהרשקו בתיה 18:35, 9 בספטמבר 2014

  אני מועסקת כמקדמת מכירות של מוצרי חלב בעיקר תנובה דרך חב כח אדם דופלר להלן קבלן המשרה 3 ימים בשבוע סופי שבוע כל פעם 4 שעות 12 שעות שבועיות יש תקופות שבחודש מסוים המשרה מצוצמת יותר פחות מ-12 שעות וגם עכשיו כל חודש ספטמבר אין עבודה אין משכורת גם אין הפרשה למבטחים. דיברתי עם מנהלת החברה הציעה לפדות חופש או הבראה אמרתי לה שאסור העבודה התבצעה בסופר שבוע שעבר ב אל אף שאמרה לי שאני לא אמורה לעבוד הייתי בסופר כרגיל המנהלת אמרה לי שלא תשלם לי היה לי שימוע אתמול כעסה עלי שהלכתי לסופר על דעת עצמי ולא מתכוונת לשלם לי עבור זה ואם אנ י לא רוצה להמשיך לעבוד בחברה תשלם לי פיצויים ואני יכולה לעזוב אני מבקשת לזרז את התגובה תודה בתיה הרשקו

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  07:54, 11 בספטמבר 2014

  בנסיבות המתוארות יש לכאורה הפרת הדין מצד המעסיק. במקרה כזה ניתן לשלוח מכתב דרישה למעסיק ואם לא ייענה למכתב הדרישה ניתן להגיש תביעה לבית הדין לעבודה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.