דמי הבראה למי שהתפטר לאחר 11 חודשים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • יוני

    נשלח ע"ייוני 22:56, 5 באוקטובר 2014

    שלום רב, התפטרתי מעבודתי, וסך הכל עבדתי 11 חודשים פלוס כמה ימים בודדים. האם אני רשאי לקבל דמי הבראה? אם זה רלוונטי - חל עליי סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורין. תודה רבה.

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

    עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

    13:25, 6 באוקטובר 2014

    הכלל בהיעדר הסכם מיטיב אחר הוא כי עובד זכאי לדמי הבראה אם עבד באותו מקום עבודה שנה אחת לפחות.

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.