הודעה על הפסקת עבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • טל

  נשלח ע"יטל 13:55, 15 בדצמבר 2014

  אני עובדת במשרד במשך 11 חודשים. מצאתי עבודה במשרד חדש והם מעוניינים שאתחיל לעבוד כבר בתחילת שבוע הבא. עדיין לא התפטרתי ממקום עבודתי עקב חופשה של המעביד. אני נחשבת לעובדת שעתי ואמורה לתת 11 יום זמן הודעה מוקדמת. שאלתי היא האם אני יכולה לתת מכתב מהתאריך של היום 15/12 וזה ייחשב לי בימים של מתן הודעה מוקדמת אפילו שהמעסיק אינו נמצא? (הוא יחזור ביום רביעי למשרד).

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  11:17, 16 בדצמבר 2014

  עובד שעתי בעל ותק של עד שנה מחויב ליתן הודעה מוקדמת של יום בגין כל חודש עבודה, ובמקרה שלך 11 ימים. עובד שהפסיק לעבוד ללא מתן הודעה מוקדמת להתפטרות למעביד, ישלם למעביד פיצוי בסכום השווה לשכר הרגיל בעד התקופה שלגביה לא ניתנה ההודעה המוקדמת. בפועל, לגבי עובד כאמור, רשאי המעביד לקזז משכרו האחרון, את ימי ההודעה המוקדמת שחייב העובד על פי החוק.ההודעה המוקדמת צריכה להינתן למעסיק בכתב, והיא תיחשב מהיום בו רשמת מכתב התפטרות למעסיק.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.