open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 10 בינואר 2015

            סעיף 21 לחוק שעות עבודה ומנוחה.

            עפי הלכת 233/06 א.נ. נתניה, ביה''ד קבע כי לא ייחשבו שעות נוספות על ידי חיבור משמרות באם הפער הוא פחות מ-8 שעות בין יום אחד למשנהו. אם ככה, מה הסנקציה החלה על המעסיק, או לחילופין מה הפיצוי שהעובד יוכל לקבל??

            10 בינואר 2015
          • מנהל הפורום עו"ד גל גורודיסקי 11 בינואר 2015

            סעיף 21 לחוק שעות עבודה ומנוחה.

            יש לבחון את המקרה לגופו לרבות ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

            11 בינואר 2015
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form