זכויות מאבטח - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • יובל דוד

נשלח ע"ייובל דוד 08:10, 16 בינואר 2015

שלום לכם. אני עובד כמאבטח בחברה פרטית שעיסוקה העיקרי אבטחה, אינה מאוגדת באגודת השומרים וע"כ אינה מחויבת ( לטענתה )בהסכמים הקיבוציים ובהרחבה. כך שאני מקבל שכר עפ"י שכר המינימום הרגיל וללא תוספות - קרן השתלמות, תוספת 9 ימי חופש בחגים, מתנות לחגים, 50% תוספת לש"ע בחג ושבת וכו... כל שאני מקבל הנו - 27 ש"ח לשעה פלוס שעות נוספות, פנסיה כחוק, וימי חופש ומחלה. האם המעסיק כפוף להסכמים הקיבוציים ולהרחבה? מהם זכויותיי כמאבטח?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

09:43, 19 בינואר 2015

במקומות עבודה מאורגנים נקבעות הזכויות לפי ההסכם הקיבוצי החל על העובדים והמעסיק. התשובה לשאלה תלויה בתחולת ההסכם הקיבוצי על המעסיק – עניין אותו יש לבחון לפי נסיבות המקרה הספציפי. בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

תגובה
  • 00:04, 25 בינואר 2015

שם תוכן הודעה:......אז אל תהיה פראייר ותמצא מקום עבודה שחבר באגודת השומרים ותקבל תנאים כמו כוווווולם..........

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.