פיצויים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • דודו

נשלח ע"ידודו 00:58, 19 באפריל 2015

שלום רב,. אני עובד בבית מלון כמנהל אירועים מזה 30 שנה. לאחרונה יש מצב מאוד לא נעים במלון ואני מעוניין לעזוב. כמה אחוזי פרישה אני יכול לקבל ? בבירור שערכתי נמסר לי שזה 28 אחוז אך אם אמהר לעזוב יתנו לי לפנים משורת הדין 100 אחוז. הם מגבילים אותי למצב שאודיע תוך מס' ימים. האם יש להם עילה להגביל אותי? האם יש לי עילה לבקש יותר ממאה אחוז לאחר כל כך הרבה שנים? אין לי ידע בשום תחום אחר. גם הגיל שלי כבר אינו גיל צעיר על מנת למצא עבודה חדשה בקלות. תודה על תגובה בהקדם דודו

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

18:08, 19 באפריל 2015

בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הפקדות פנסיוניות, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.
    הדבר נכון במיוחד לאור ותק העבודה הארוך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.