מכתב פיטורין - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • טל

  נשלח ע"יטל 06:04, 14 ביוני 2015

  אני עובד כשנה במקום עבודה כשהבטיחו לי רכב צמוד דברים שנאמרו בעל פה ללא הסכם רשום, ההסכם לא כובד ואני מוצא את עצמי כל היום בנסיעות ( מסיעים אותי למקומות העבודה) ביקשתי להתפטר אם מכתב פיטורין אבל המעסיק סירב, נאלצתי להישאר לבנתיים בעבודה עד שאמצא מקום עבודה אחר ..ההשפלה והפגיעה בכבודי קשה מנשוא, כולם יודעים שהתכוונתי להתפטר וויתרתי על הפיצויים לטובת מכתב הפיטורין, הבטיחו שיחשבו על זה ויתעלמו כאשר באתי לדרוש תשובה.ננערך טקס חלוקת בונוסים כולם קיבלו סכום כסף למשכורת ורק אני היחידי בוזיתי והושפלתי..לא קיבלתי.. מה הם הזכויות שלי בנוגע לפיטורין, הרי הם מתנכלים לי על שביקשתי לעזוב כי לא עמדו בהסכם.. תודה על תשובתכם..

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  10:13, 15 ביוני 2015

  הנסיבות המתוארות בשאלה אינן ברורות. ככלל, אין למעסיק יכולת למנוע מעובד את היכולת להתפטר (למרות שלהתפטרות יכולות להיות השלכות כלכליות על העובד). בנוסף, יש לברר האם התנהלות המעסיק בנסיבות העניין מהווה הפרה של דין או הסכם איתך. לכן, מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני בעניין.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.