זכויות לאחר פיטורים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • שלום כרמי

  נשלח ע"ישלום כרמי 16:23, 5 בספטמבר 2015

  שלום,אשמח לעזרה עבדתי כמדריך חדר כושר בפנימייה,בבית ספר עם תלוש חודשי,במשך 24 חודשים... עבדתי מספר ימים בשבוע ,בכל יום שעה וחצי ,קיבלתי על שעה וחצי סכום של 112 שח (סה"כ משכורת חודשית בין 1000ל-2000ש"ח בחודש מלבד חודשים שהתלמידים היו בחופשות או בחגים שלא קיבלתי כלום)לאחרונה פוטרתי... 1)אין לי מושג כמה פיצויים מגיע לי,ולא הצלחתי להבין איך זה מחושב 2)איך מחשבים במקרה כזה ימי חופשה ,הבראה וכמה אני אמור לקבל על כל יום כזה,ראיתי בתלוש שנתמו לי על יום הבראה 38 שקל הגיוני!? 3)כמה ימי התראה מגיע לי ולפי איזה תשלום? אשמח לעזרה,ולהסבר פשוט... מקריאה באינטנרט לא הצלחתי להבין בשורה התחתונה איך זה עובד וכמה מגיע לי תודה רבה על הפורום הזה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  08:41, 6 בספטמבר 2015

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות לאור ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הפקדות פנסיוניות, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.