דיני עבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • גאולה חזן

  נשלח ע"יגאולה חזן 08:41, 8 באוקטובר 2015

  שלום רב, חזרתי מחופשת לידה למקום העבודה עבדתי יומיים , ובמקום העבודה נתקלתי בעובדת מנהלת מכירות רשתית נוצר ויכוח בינינו והיא הרימה עליי את היד ! העברתי את זה לטיפול ההנהלה הטענות שלהם היו שלא ניתן להוציא אותה מהסניף שהיא מכניסה להם המון כסף, ואם אני רוצה הם יעבירו אותי סניף בנוסף לכל הם אמרו שהם מטפלים בה אבל היא לא נקראה לשימוע ולא הודאתה מהעבודה ! אני אישית לא הייתי מוכנה להגיע לעבודה לאור המצב הקיים אני כבר3 ימים בבית הרקע של הבחורה הוא רקע אלים אלימות מילולית ופיזית גם כלפיי הלקוחות והעובדים האחרים

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  09:17, 8 באוקטובר 2015

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות לאור ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה ולאור המצב בו את מתארת התנכלות ואלימות במקום העבודה, וזאת על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי. ככלל, מעסיק אינו רשאי להרע את תנאי העבודה לאחר חזרה מחופשת לידה. כמו כן, חוק פיצויי פיטורים מאפשר לעובד להתפטר מעבודתו מחמת נסיבות ביחסי העבודה שאינן מאפשרות לעובד להמשיך לעבוד באותו מקום עבודה, ויראו התפטרות זו כפיטורים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.