אי תשלום שכר - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • סמדר

  נשלח ע"יסמדר 18:44, 10 באוקטובר 2015

  שלום, אני סייעת בגן מועצה בכל שנה בחודש יולי אני מקבלת מכתב פיתורים מהמועצה. במכתב הפיתורים האחרון נירשם שאני חוזרת לעבודה ב ראשון באוגוסט וזה המכתב שניתן לביטוח הלאומי לשם חתימה בלישכת התעסוקה.כלומר אני לא זכאית לחתום בחודש אוגוסט.כאשר קיבלתי שכר מהמועצה על חודש אוגוסט ניתן לי שכר של שבועיים. יש לציין שנאמר לי שאני יקבל שכר מלא לחודש אוגוסט למרות שהתבקשתי לעבוד מאמצע חודש אוגוסט. אז מצד אחד אני לא יכולה לקבל מביטוח לאומי דמי אבטלה של חצי חודש אוגוסט (למרות שחתמתי בלישכה) ומצד שני נאמר לי שלא עבדתי ולכן אני לא אמורה לקבל חצי חודש. ביקשתי שיתקנו את המיכתב שבו ניכתב שאני חוזרת לעבוד בתחילת חודש אוגוסט שיהיה רשום שחזרתי לעבוד באמצע חודש אוגוסט שאני יוכל לממש את חצי חודש אוגוסט לקבל שכר של דמי אבטלה. נכון להיום לא היתה התייחסות מהמועצה לפניות שלי. אשמח לקבל תגובה בנושא.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  09:33, 11 באוקטובר 2015

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות לאור ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.