עיכוב בקידום דרגה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • תיקי

נשלח ע"יתיקי 18:41, 14 באוקטובר 2015

שלום, אני מורה. בדרגה 6. השתלמתי במשך שנתיים על מנת לעלות לדרגה 7. עמדתי בכל החובות, קיבלתי הערכה מצויינת מהמנהלת שלי ושהיתי בדרגה קודמת במשך 3 שנים, כל אלה תנאים להעלאה בדרגה. אולם, לא הועליתי, כיוון שמשרד החינוך (אגף כח אדם) מקפיא דרגות מקידום שני (כן, זה הקידום השני שלי במסגרת אופק חדש). לא נאמר לי לכמה זמן, ובנוסף, הפר הזה מעוגן ומותר על פי הסכם אופק חדש שנחתם בין הסתדרות המורים לאוצר. ברצוני לברר האם חוקי להכניס סעיף כזה להסכם? ואם לא ידעתי על קיומו של סעיף זה (יכולים לטעון שזו בעיה שלי) ובכל זאת הלכתי להשתלמויות, האם יש לי עילה כלשהי להליך משפטי מול משרד החינוך/ הסתדרות המורים? תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

08:43, 15 באוקטובר 2015

על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטים, לרבות תלושי שכר. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.