פיצויים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • וואס

  נשלח ע"יוואס 00:29, 27 באוקטובר 2015

  שלום אשמח למשיבים על שאלתי , בחודש יולי התקיים ויכוח ביני לבין המעסיק והוא במהלך הוויכוח פיטר אותי ...לאחר זמן מה הבין שעשה טעות ורצה להחזיר אותי לעבודה וטען כי לא פיטר אותי במהלך אותו ויכוח, הצגתי את עמדתי כי אינני מעונינת להמשיך לעבוד איתו והוא הציע כי אם אמשיך לעבוד איתו עד תאריך מסוים שהוא - 17.7.15 הוא יתן לי מכתב פיטורין ופיצויים . זה היה התנאי ... וכמובן הסכמתי כי פחדתי לצאת בלי כלום .. והגיע ה17 לחודש וסיימתי לעבוד..מאז אני רודפת אחריו..ורק ב1.10.15 הביא לי את המכתב פיטוריין ועדיין אפילו לא חתמתי על שום מסמך ואין זכר לפיצויים כל פעם תירוץ אחר..האם יש עילה מספקת לתביעה על דמי הפיצויים ? ועל העיכוב שלהם?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  14:56, 2 בנובמבר 2015

  בנסיבות המתוארות יש לכאורה הפרת הדין מצד המעסיק. במקרה כזה ניתן לשלוח מכתב דרישה למעסיק ואם לא ייענה למכתב הדרישה ניתן להגיש תביעה לבית הדין לעבודה.
  מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הפקדות פנסיוניות, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.