פיצויים מעבודה זמנית - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • מורן

  נשלח ע"ימורן 15:08, 11 בנובמבר 2015

  שלום, לפני כשבוע וחצי פנו אליי ע"מ לעבוד בעבודה זמנית למשך יומיים ביריד בייבילנד באחד מהדוכנים ביריד. הלכתי להדרכה של 3.5 בקשר לעבודה, והייתי אמורה לעבוד השבוע, בימים שלישי וחמישי, החל מהשעה 15:45. בבוקר של יום שלישי (סביבות 8:30-9:00) התקשרה אליי הבחורה מחב' ההשמה ואמרה לי שבסוף הוחלט כי אין צורך בי ואין לי למה להגיע ועבודתי לא נדרשת. בגלל זה סירבתי לעבודות אחרות, בגלל התחייבותי אליהם ורציתי לדעת האם ישנם איזשהם פיצויי שמגיע לי, בעקבות העובדה שהתחייבתי אליהם ורכשתי בגדים שיתאימו לקוד הלבוש שלהם ואני סטודנטית שמסתמכת על עבודות כאלו בגלל מערכת צפופה. המון תודה על ההתייחסות והעזרה, המשך יום טוב, מורן

  השב
 • 09:51, 19 בנובמבר 2015

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות לאור ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי.

  תגובה
 • 09:54, 19 בנובמבר 2015

  על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטים, . מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.