שינוי תנאי סביבת העבודה לרעה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • מורן

נשלח ע"ימורן 18:58, 15 בדצמבר 2015

שלום, אני עובדת בחברה מעל 10 שנים בתפקיד העוסק בעבודה מול קבלנים. במהלך כל השנים האלו מוקמתי במשרד עם עמדה מרווחת ונוחה מאוד, עם אפשרות למקם את כל הציוד שבמסגרת התפקיד. החדר מכיל עוד מקומות ישיבה למנהלי מכירות אך ב-90% משעות העבודה בשבוע הם אינם נוכחים. דבר המקנה סביבה שקטה לצורכי עבודה מרובה. לאחרונה הוחלפה ההנלה והוחלט על ידה להעביר את מקום ישיבתי לתוך חדר השרות לקוחות(תחום התעסקות הפוך משלי). עמדה קטנה מאוד שאינה מכילה מספיק מקום לצורכי העבודה שלי וסביבת העבודה הפכה לרועשת במיוחד בכל שעות העבודה בשל שיחות שמוקד השרות מקבל ומטפל, דבר המקשה להתרכז ולתפקד בעבודה. הדבר יוצר גם לעיתים אנטגוניזם עם העובדים כאשר אני מבקשת שיהיו יותר בשקט על מנת שאוכל להתרכז ולעבוד. רציתי לדעת אם מקרה זה נחשב להרעת תנאים. תודה רבה

השב
  • 22:43, 26 בדצמבר 2015

אשמח לקבל מענה
    תודה רבה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.