עבודה כפקיד קבלה בבנין מגורים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • ורה

  נשלח ע"יורה 12:02, 2 בינואר 2016

  שלום שמי ורה, עובדת כפקידת קבלה בבנין מגורים עד 31.12.2015 עבדתי בחברת ניהול כי תפקידי אינו שמירה, כשביקשתי לעבוד בשבת שובצתי לחברת שמירה של אותם בעלים, כי נאמר לי כי רק חברת שמירה יכולה להעסיק אותי בשבת, כמובן בשכר גבוה יותר לפי צו ההרחבה עבור העבודנ בשבת מ-1.01.2016, הוחלט שאעבוד בחברה אחת - בחברת השמירה בשכר פקיד קבלה, ואילו בשבת אקבל שכר שומר, הנימוק היה כדי לחסוך ממני את השכר משתי חברות, ולחסוך ממני בסוף שנה לתיאום מס. אני נזהרת על עצמי שלא לגלות את פרטי, אבל יחד עם זאת אני אוהבת את העבודה ואת בעלי החברה אשר נוהגים בי בכבוד ומשלמים כל שכרי במועד, הרבה שנים המייל שליף vvarev@gmail.com ,תודה רבה לכם

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  15:50, 3 בינואר 2016

  ורה שלום, אני לא מצליח להבין איפה השאלה. בכל אופן, על מנת להשיב על המקרה הנ"ל, נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטים, לרבות תלושי שכר, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.