סכום הפיצויים מחב' הביטוח נמוך מהסכום שכתוב בטופס 161 - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • יורם

  נשלח ע"ייורם 11:34, 6 בינואר 2016

  לפני כשנה פוטרתי ממקום עבודתי לאחר 18 שנות עבודה. קיבלתי מכתב פיטורין כולל טופס 161 ואישור למשיכת הכספים כולל מכתב מחברת ביטוח המנהלים "הראל " לפידיון פיצויים. אך במכתב הזה קיים סכום נמוך ממה שרשום בטופס 161 בכ-20.000 ש"ח. פניתי לחברת הביטוח "הראל " והם טוענים שמה שמופיע אצלם זה מה שיש למרות ששלחתי להם את טופס161 למרות הפער שקיים. כנ"ל גם טופס מחברת ביטוח "שקל " שהם הסוכנים שמעידים על העברת כל הסכום לחברת "הראל " כפי שמופיע בטופס 161. מה עליי לעשות בנדון ? אודה לכם על תשובה שתכוון אותי לגבי המשך הטיפול בנושא. תודה

  השב
 • 10:47, 21 בינואר 2016

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות לאור ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הפקדות פנסיוניות, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.