אי תשלום פיצויי פיטורין לעובדת זמנית - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • נטע

נשלח ע"ינטע 16:13, 22 בפברואר 2016

היי, אני מועסקת כעובדת זמנית כבר 9 חודשים באותה חברה, בהתחלה הייתי אמורה להישאר 3 חודשים בלבד וכל פעם אנחנו מאריכים את ההעסקה בחודשיים - שלושה נוספים. הבוס אמר שמאחר ואני עובדת זמנית הוא לא מחוייב לשלם לקופת הפנסיה שלי פיצויי פיטורין כל חודש. האם זה נכון? (הבנתי שגם כאשר עובד מתפטר הוא זכאי לסכום שנצבר, האם אוכל לדרוש את הסכום הזה ממנו?) בחוזה כתוב שכל אחד מהצדדים יכול להחליט על סיום העסקה בהתראה של שבועיים מראש. האם זה אומר שגם במצב של פיטורין בהתראה של שבועיים (ולא רק סיום העסקה הדדי) לא אקבל פיצויי פיטורין? תודה רבה על העזרה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

11:54, 25 בפברואר 2016

על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטים, לרבות תלושי שכר. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.