שינוי תפקיד בעקבות מצב רפואי. - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • שי

  נשלח ע"ישי 19:57, 18 ביוני 2016

  שלום רב. הנני עובד קבוע באחת העיריות החזקות במדינה שמונה שנים וחצי בהם זכיתי במכרזים פנימים של העירייה ובעקבות כך נתח הדרגות שלי עלה וכך גם משכורתי. לפני כשנה במסגרת תפקידי עברתי תאונת דרכים שבעקבות כך יש לי הגבלות תפקודיות באישור הרופא תעסוקתי .הגבלות הם כרגע זמניות אך על פניו נראה כי יהפכו לקבועות כי מצבי הרפואי לא חזר לקדמותו .שאלתי היא כזו במידה והרופא תעסוקתי מחליט שעליי להחליף תפקיד לצורך העניין תפקיד משרדי כלשהו שנתח הדרגות והתוספות הקבעות בו פחותות לעומת תפקידי ודרגתי הקבועה כעת האם מבחינה חוקית העירייה יכולה לקחת לי דרגה ותוספות קבועות שצברתי לאורך השנים?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  09:21, 19 ביוני 2016

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות לאור ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.