open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 25 בספטמבר 2017

            פיצויים (שכיר > עצמאי)

            החלטתי לעזוב את מקום העבודה ולהמשיך כעצמאי. מה שכן, המעסיק מעוניין להמשיך לקבל ממני שירותים במתכונת של פרלינס נותן שירותים. האם בזה שאני ממשיך כעצמאי מול אותו מעסיק, אני מוותר על הזכאות שלי לפיצויי פיטורים? (יש לי סעיף 14)

            25 בספטמבר 2017
          • מנהל הפורום עו"ד אורנה שמריהו 26 בספטמבר 2017

            שלום רב,

            אם החלטת לעזוב, והיות ויש לך סעיף 14, הנך זכאי לכל תשלומי הפיצויים הצבורים בקרן הפנסיה.

            בברכה,

            26 בספטמבר 2017
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form