לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אבי

התפטרות ופיצויים מעבודה

שלום רב, עבדתי בחברה מה - 1.4.16 , חודשים ראשונים עבדתי כעובד מחסן בשכר שעתייי עם בונוסים על כל משטח עבודה שסיימתי, לאחר חצי שנה עברתי לעבוד כנהג משאית בשכר גלובלי של 7000 ובנוסף לגלובלי עשיתי בונוסים גדוליםם על ידי זה שעבדתי לבד ו קשה כלומר כל פעם שלא לקחתי איתי עוזר נהג לקו קיבלתי בונוס .היו לי משכורות גבוהות בשל כך, .. אחרי שנה וקצת בספטמבר 2017 נשלל לי הרשיון ומכח הנסיבות ירדתי לתפקיד של עוזר נהג.. משמע לא יכול יותר לעשות בונוסים כי אני זה שיוצא עם נהג ולא כמו אז..סוכם עם המנהלת שלי שחודשיים ראשונים כעוזר נהג עדיין ישולם לי 7000 ואחרי זה זה ירד ל6 אלף מכח שינוי התפקיד, קרה ועברתי תאונת עבודה חודשיים אחרי שהועברתי לתפקיד העוזר נהג , נתקעה לי האצבע בג'ק חשמלי (בזמן שמשכורת עדיין גלובלית של 7 אבל בלי בונוסים) והפסקתי לעבוד מאז ועד היום אני בתאונת עבודה נקבעה לי נכות ולאחרונה התפטרתי בשל המצב הבריאותי המזכה אותי בפיצויים מלאים!!! השאלה שלי היא איך יחושבו הפיצויים? להבנתי בשכר גלובלי מחשבים משכורת אחרונה כפול הותק, אבל זה לא פייר ולא הגיוני שכל הזמן של עבודת הכפיים לא תיחשב בזמן שרק החודשיים האחרונים היו נמוכים בברוטו בשל החלפת התפקיד ואי יכולת לעשות בונוס.. אודה מאוד מאוד לעזרה בהבנה איך אני אמור לחשב את הפיצויים???? בתודה רבה מראש אבי

עו"ד אורנה שמריהו

החישוב אמור להיות עפ"י תקופות עבודה. בברכה,

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום דיני עבודה