לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
דין חפץ

התפטרות לאחר גיל פרישה

אמא שלי התפטרה מהעבודה בגיל 68 ולכן מגיע לה פיצויי פיטורים , המעסיק טוען שבגלל שהיא חתומה על סעיף 14 - מגיע לה רק מה שהורפש במגרת הסעיף , משמע 6% ולפי שכר פר חודש. האם הוא צודק?

עו"ד אורנה שמריהו

אם היה לאימך סעיף 14, אזי היו אמור להיות משולם לרכיב פיצויי פיטורים 8.33%.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום דיני עבודה