נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
א

פיצויי פיטורין במקרה של התפטרות

שלום אני עובדת מ - 2010 במקום עבודה ואני מעוניינת להתפטר. אני רוצה לברר לגבי פיצויים. האם אני זכאית ? האם המעסיק יכול למשוך את הכספים בחזרה או "לכלוא" את הכסף עד הפנסיה? אני לא יודעת אם אני חתונה על סעיף 14 - האם הוא חל כיום על כולם?

item.Author מנהל הפורום עו"ד אורנה שמריהו

פיצויי פיטורים הנצברים בקרן פנסיה, אינם ניתנים משיכה על ידי המעסיק. למרותזאת, לא תוכלי למושכם, היות והתפטרת.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום דיני עבודה