מענק שנים עודפות - מבטחים הוותיקה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אמנון קסל

נשלח ע"יאמנון קסל 10:21, 25 באוגוסט 2010

בהתאם לתקנון קרנות הפנסייה זכאי מי שהיה בקרן מעל 420 חודש והגיע לגיל פרישה תקנוני ל"מענק" שנים עודפות. לי יש רציפות זכויות תקציבית ומבטחים לפני שנתיים התחלתי לקבל פנסיה נכות מלאה ואז גם הוסדרה רציפות הזכויות. כעת בהגיעי לגיל תקנוני "קצבת זקנה" זכאי אני כאמור ל"מענק" בגין חסכון בקרן מעל 420 חודשים,חסכוני הוא של 4 שנים נוספות. פניתי אל הקרן בעניין ואני לא זוכה למענה אלא בתשובות העניין בבדיקה, בדיקה ללא גבולות,חודשיים. האם קיים גורם כלשהו אשר יכול לכפות מענה מהקרן ולחייבה לשלם את אשר חייבת היא. תודה

השב
  • 09:08, 4 בפברואר 2013

שלום רב, בעלי עבד במקום עבודה בטחוני 41 שנה לצערי הוא נפטר לפני 3 חדשים. במבטחים החלו לשלם פנסיית שארים 40% ואינם רוצים לשלם את השנים העודפות מכיוון שהוא נפטר מה הזכויות שלנו ולמה 40% ולא 60% אודה על תשובתכם

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.