תשלום עבור חגים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • ורדה

נשלח ע"יורדה 13:48, 29 במרץ 2010

אני עובדת אצל מעביד גדול כ-15 שנים . אני עובדת פעמים בשבוע בימים א ו-ב מהשעה 14 אח"הצ עד 20 בערב .המעביד לא משלם לי עבור החגים .האם אני זכאית לקבל עבור ימי חג . האם תוכלו לפרט לי מתי מגיע לי עבור יום חג ומתי לא . לכן, ציינתי את הימים ושעות העבודה . תודה

השב
  • 09:17, 12 ביוני 2014

שם תוכן הודעה:אני עובד בחברה לשמירה ואבטחה כמעט 4 שנים 5ימים בשבוע משרה חלקית מהשעה 15.00 ועד20.00.מעולם לא קבלתי שכר עבור ימי חג (כאשר ידוע לי מתוך חוקי דיני עבודה שמגיע לעובד תשלום עבור 9 ימי חג בשנה)לפני 6 חודשים הגשתי בכתב בקשה לקבל תשלום לפי שכר יומי שלי עבור 9ימי חג בשנה בגין כל השנים שעבדתי.המפקח שלי האחראי עלי ישירות הסכים איתי אך העביר את בקשתי לממונים עליו(הנה"חש והמנהלים מעליו)ועד היום חצי שנה מאז בקשתי לא קבלתי תשובה ותגובה מהם.(אני מעביר תזכורות כל חודש וחודש ונאמר לי שזה עדיין בבדיקה ובטיפול) מבקש לציין שמשכורתי ממש נמוכה ועומדת על שכר של בין(2000-2300 שח בחודש) אשמח לקבל יעוץ ועזרה מצידכם ומודה לכם מראש על כך

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.