הרעת תנאים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • לאה

נשלח ע"ילאה 15:40, 29 בפברואר 2012

אני עובדת באותו מקום כמעט 9 שנים. התפקיד כולל משכורת גלובלית + בונוס בכל פעם שאני עובדת בארועי ערב. מבחינת שעות עבודה, בכל יום אני עובדת בבקרים, ולפי הצורך בארועי ערב. בשנים הראשונות הייתי עובדת עם עוד שותפה והיינו מתחלקות בימים שעובדים בהם בערב. בשנה האחרונה העסק בקשיים, והמעביד כבר לא נותן לי להתחלק עם שותפה בארועי ערב, אלא בכל פעם שיש ארוע אני צריכה לעבוד, אז שעות העבודה התרבו, והמשכורת נשארה אותו דבר. אם בעבר הייתי עובדת גם בערבים 2-3 פעמים בשבוע, כיום אני עובדת 4-5 פעמים בשבוע גם מהבוקר עד הערב. בגלל שאין לי עוזרים, אז נוספו שעות עבודה - אם בעבר הייתי עובדת ביום עם משמרת ערב כ- 13 שעות, כיום אני עובדת ביום כזה 15-16 שעות. האם זה בסיס לקבלת פיצויי עזיבה של הרעת תנאים?

השב
  • 11:27, 10 במרץ 2012

הדבר יכול להיחשב להרעת תנאים מהותית.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.