הודעה מוקדמת על התפטרות בחל״ד - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אודם

נשלח ע"יאודם 12:25, 29 במרץ 2012

שלום רב! במקום העבודה הנוכחי עבדתי כשנה עד לרגע שילדתי את בני הבכור. החל״ד בתשלום הסתיימה ובשיחת טלפון למעסיק הודעתי שאמשיך את החופשה עוד כחודשיים וחצי (סה״כ חצי שנה), והבוס הביע את הסכמתו. אני לא מעוניינת להמשיך לעבוד שם משיקולים של מרחק, נסיעות, ויחסי אנוש גרועים של הבוס, והיום התקבלתי לעבודה אחרת, בה רוצים שאתחיל מיידית. טרם הסתיימה החל״ד בת החצי שנה בבית. האם עלי לתת בכל זאת התראה של חודש למקום העבודה אותו אני עוזבת, או שעצם הודעתי על משיכת החל״ד לתקופה ארוכה יותר- מספקת? אציין שבמקום שאני עוזבת לא נחתם מעולם חוזה העסקה. מה עלי לעשות? תודה רבה

השב
  • 21:49, 31 במרץ 2012

מתן הודעה מוקדמת בחלת מאפשר באופן פרקטי לא לחזור לעבודה. ניתן גם להגיע להסכמה בעניין. יש לתת הודעה מסודרת בעניין.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.