התפטרות - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • תימור

נשלח ע"יתימור 14:36, 17 באפריל 2012

שלום אני בן 28 ועבדתי במפעל במשך 7 שנים בצורה אינטנסיבית ושעות מרובות בשנה האחרונה החלו הרעה בתנאים שזה אומר עבודה פיזית במשך 12 שעות בלי הפסקות ואף הורידו בן אדם בכל צוות ככה שזה דרש מאיתנו עוד עומס על העבודה שגם ככה הייתה קשה.....החלטתי להתפטר מהעבודה בשל המצב שנוצר כי זה היה כבר בלתי נסבל לעבוד 12 שעות ביום 7 ימים בשבוע ועוד בלי הפסקות אוכל וגם אם היינו מעלים את הטענה הזאת אז היינו נתקלים בדלת אטומה....כמובן אחרי התפטרותי לא קיבלתי מכתב ולכן אני לא ראשי לחתום ולקבל דמי אבטלה במיידי ......אבל בעייני התפטרתי כי היה הרעה בתנאים השאלה איך אני אמור להוכיח את זה שזה באמת היה הרעה בתנאים שאוכל לקבל דמי אבטלה במיידי........תודה מראש תימור

השב
  • 22:21, 21 באפריל 2012

פנה לייצוג משפטי. משרדי עומד לרשותך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.