העברה ממקום למקום - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • יגאל

נשלח ע"ייגאל 02:19, 2 במאי 2012

שלום אני עובד בחברת שמירה כ7 שנים בקניון ליפני כשנה החברה שעבדתי בה ניקנתה בידי חברה אחרת והותק והזכויות שלי נישארו בעינן לאחרונה המעסיק החליט לעביר אותי למתקן אחר (רק אותי וללא סיבה מוצדקת ) רציתי לדעת האם זה נחשב להרעת תנאים? כמו כן עליי לציין שהקניון נימצא כ10 דקות הליכה מביתי ולכן דמי הנסיעות היו חלק אינטגרלי ממשכורתי מכיוון שלא השתמשתי בהם לנסיעה ועד כמה שהבנתי עכשיו אאלץ לנסוע לפחות 40 דקות באוטובוס ולבזבז את דמי הנסיעה האם במקרה כזה אני יכול להיתפטר בדין מפוטר עליי לציין שבחוזה שאני חתום עליו ישנו סעיף האומר שהחברה יכולה לעביר אותי ממתקן למתקן והדבר לא יחשב כהרעת תנאים אודה לתשובה מהירה ומפורטת כי נישארתי אובד עצות (ברצוני להוסיף שהם עושים זאת על מנת לגרום לי להיתפטר ולא לשלם פיצויים לאחר כל שבע שנות העבודה שלי בקניון)

השב
  • 23:14, 5 במאי 2012

הדבר בהחלט יכול להוות הרעת תנאים מהותית. מומלץ לפנות לייצוג במידת הצורך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.