אפליה בקבלת בונוס - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • רובי

נשלח ע"ירובי 10:35, 22 ביוני 2012

הדירקטוריון החליט על חלוקת בונוסים לעובדים וקבע שהקריטריונים המחייבים יהיו אך ורק ע"פ הערכה מקצועית של העובד בפרמטרים מרכזיים וכי אין לתתמשקל לפרמטרים שלא מן המנין. כגון: וותק,קירבה אישית, לחצים וכד' וכי קיימים 3 דרגות: נמוך, בינוני וגבוה. כמו כן, נקבע שהמועד האחרון לדירוג העובדים הינו: 15/6/12. בתאריך 17/6/12 נקראתי לשיחה בנושא אצל הממונה הישיר. הוא הודיע לי, שבניגוד להערכת העובד שלי שהינה מעל הממוצע( ובעצם בניגוד להנחיות של הדירקטוריון ) הוא החליט לדרג אותי ברמה הנוכה ביותר , בנימוק שאני הכי פחות וותיק בקבוצת ההשוואה שלי. בחרתי שלא להגיב מיידית , על מ שתגובתי תיהיה שקולה ולאחר יומיים שלחתי אליו מייל שבו אני מציג רת הנ"ל ומפציר בו שלנות את החלטתו בנושא ולתת ביטוי הולם לתרומתי לחברה. עד כה הוא לא טרח להשיב לי ובינתיים מימשו את כל התקציב שיועד לבונוסים. כיצד לפעול בעניין?

השב
  • 22:39, 30 ביוני 2012

פנה למנהל או לממונה במכתב המציג את הסוגייה ובקש תגובתו.

תגובה
  • 10:19, 1 ביולי 2012

ביקשתי את תגובתו בכתב ובע"פ.
    הנימוק שמסר לי מנוגד לחלוטין להחלטות ההנהלה באשר לקריטריונים המחייבים לדרוג לחלוקת הבונוס.

כיצד לפעול ?

תגובה
  • 15:42, 4 ביולי 2012

טרם קיבלתי תשובה

תודה

תגובה
  • 06:17, 10 ביולי 2012

ביקשתי את תגובתו בכתב ובע"פ.
    הנימוק שמסר לי מנוגד לחלוטין להחלטות ההנהלה באשר לקריטריונים המחייבים לדרוג לחלוקת הבונוס.

כיצד לפעול ?
    רובי

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.