פיצויי פיטורין - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אייל

    נשלח ע"יאייל 16:42, 8 ביולי 2012

    שלום האם ימי מחלה שפדיתי נכנסים בחשוב פיצויי הפיטורין שלי? כלומר בחודש מאי פוטרתי מעבודתי ובחודש אפריל פדיתי עשרים ימי מחלה. האם בחישוב הכולל של פיצויי הפיטורין יש לקחת זאת בחשבון? מכיוון שבחודש ההוא מופיע כאילו עבדתי רק 30 שעות ולפי זה חושבו הפיצויים. אני אוסיף ואומר שאני עובד שמקבל את שכרו על בסיס שעות עבודה בחודש ואין לי שכר גלובלי קבוע. בתודה מראש

    השב
  • 09:56, 16 ביולי 2012

    בהתאם לתקנות פיצויי הפיטורים - סעיף 10 - הפסקות שאינן באות במניין לעניין קביעת סכום הפיצויים, נקבע כי וותק לצורך חישוב פיצויי פיטורין לא יכלול היעדרות עד 30 יום לצורך מחלה.
    ימי ההיעדרות מעבר ל- 30 הימים המוזכרים בחוק יכללו לצורכי הפיצויים.

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.