ערעור לבית הדין ארצי לעבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • מיכה

  נשלח ע"ימיכה 21:25, 10 ביולי 2012

  שלום שכרתי עו"ד בתחום דיני עבודה לצורך ביטול הסכם פרישה כפוי. במקום להגיש צו מניע הוא הגיש כתב תביעה נגד ביטול הסכם זה. משפט נמשך 4 שנים, עו"ד למרות שהגשתי את כל המסמכים התומכים לחיזקת טענתי הוא לא הגיש את מסמכים וניסה להגיש בדיון הוכחות והם לא התקבלו לו. לטענה בפני דיון הוכחות לשאלה למה מגיש כעת ולא הגיש לפני מסר שהוא קיבל אותם רק לפני יומיים ויש לו לקוח עם בעיות תקשורת קשות (לא יכלתי לצאת נגדו בדיון - למרות שלא דיבר אמת), לעניין הפסדתי הליך זה ובוונתי להגיש ערעור לבית הדין ארצי אם יש לי אפשרות מסמכים תומכים לטענתי ויש בהם סיכוי רב עוצמה לשינו פסק דין באיזורי? בכוונתי לפנות בערעור לבד ללא ליווי עו"ד אודה מראש למענה

  השב
 • 11:13, 16 ביולי 2012

  ערעור נסוב על שאלות משפטיות בלבד ולא ראייתיות ולכן ככל שלא הוגשה בקשה בתביעה להגשת מסמכים שנתקלה בסירוב, לא תוכל להוסיף מסמכים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.