יחס מחפיר ממעסיק - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אנונימי

נשלח ע"יאנונימי 13:20, 18 ביולי 2012

שלום אני עובד בבית חולים של רשות מקומית כסניטר מנהל המחלקה מעדיף באופן בולט מספר עובדים על פני האחרים וכל זאת לא על פי רמת העבודה אלא בשל יחסיו האישיים עימהם ולשאר העובדים הוא מתייחס בצורה משפילה ומפלה אותם במשמרות ובכל תנאי העבודה למשל הפחות אהודים על ידו יעבדו משמרות יותר קשות והוא יערים עליהם קשיים ביציאה לחופשים וילעג להם בנוכחות אחרים ואף יאיים עליהם וכל זה בגיבוי מלא מהנהלת בית החולים שיודעת מכך ומעלימה עין הדבר מאוד מפריע לי ובנוסף הוא איים לפטר אותי מכיוון שכשהוא דרש שנגיע 10 דקות לפני תחילת משמרת שאלתי אם נקבל תשלום בעבורן הוא התעצבן והורה לברר איך הוא יכול לפטר אותי אשמח לקבל ייעוץ כיצד עליי לנהוג? תודה מראש

השב
  • 13:23, 18 ביולי 2012

אגב יש בידי הקלטות משיחות בירור לכאורה וישיבות צוות שמגבות את דבריי

תגובה
  • 21:14, 19 ביולי 2012

האם פוטרת?

תגובה
  • 09:40, 22 ביולי 2012

באפשרותך לפנות לממונה עליו ולהפנות את תשומת ליבו לעניין זה. כמו כן, באפשרותך לפנות בכתב להנהלת המקום ולציין את הדברים.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.