סיום העסקה בהסכמה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • רם

  נשלח ע"ירם 10:47, 30 ביולי 2012

  שלום. פוטרתי לא מזמן מעבודתי לאחר 7 שנים. קיבלתי הודעה בעל פה חודש לפני הפיטורים. לאחר שעזבתי את עבודתי ביקשתי לקבל מכתב פיטורים. חברת כוח האדם שאני עובד בה דרשו ממני לחתום על טופס העסקה בהסכמה שבא אני אקבל את כל התשלומים המגעים לי בגין סיום העבודה לרבות פצויי פיטורין, אולם לא תהיינה לי טענות או תביעות כלפי החברה. אמרתי להם שאני מעוניין לקבל מכתב פיטורין ולא לחתום על ההסכם, שיימנע ממני לתבוע במידה ולא יהיה מרוצה מתשלומים שמגעים לי. הם לא מסכימים לתת לי מכתב פיטורין בלי שאחתום על הסכם זה וטוענים שזה מקובל לחתום על הסכם זה. האם הם עוברים על החוק בהתנייה הזאת? האם אני זכאי לקבל מכתב פיצויים בלי קשר להסכם סיום ההעסקה? איזה כלים משפטיים עומדים בפניי? תודה מראש

  השב
 • 10:19, 6 באוגוסט 2012

  חברת כוח האדם אינה יכולה למנוע ממך מכתב פיטורים עד אשר תחתום על כתב סילוק תביעות עתידיות. אתה זכאי לפיצויים ולמכתב פיטורים ואינך צריך לחתום על שום מסמך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.