אי קבלת תלוש עבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • לריסה

נשלח ע"ילריסה 16:22, 15 באוגוסט 2012

לפני כשנה עבדתי בחברה מסויימת במשך חודשיים. לא קיבלתי את תלושי השכר שלי . דרשתי את שתלושי השכר שלי בזמנו אך לא קיבלתי אותם. עכשיו אני כבר חייבת לקחת אותם בכדי להגיש בקשה לדמי לידה, והמעסיקה שלי בתגובה לבקשה שלי לקבל את תלושי השכר אומרת " את יכולה להמתין"... אני יודעת שעל פי חוק היא מחוייבת למסור לי אותם , השאלה היא כיצד אני מקבלת את התלושים שלי במקרה והיא פשוט מסרבת למסור לי אותם תודה על תשובה

השב
  • 13:11, 19 באוגוסט 2012

היי לריסה גם לי זה קרה ואני אשמח לדעת מה התשובה.. רק שאני עבדתי במשך 5 חודשים ואני צריכה את התלושי משכורת לעבודה המועדפת ופשוט לא קיבלתי אותם על פי בקשתי.. תודהה!

תגובה
  • 10:38, 23 באוגוסט 2012

ניתן להגיש בקשה לבית הדין לעבודה למתן צו עשה לחייב את המעסיק למסור התלושים. כמו כן, ניתן לתבוע את המעסיק לפיצוי בגין אי מתן תלושים.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.