חישוב שעות עבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • מוטי

נשלח ע"ימוטי 12:00, 10 בספטמבר 2012

אני משמש נהג הסעות , המעסיק שלי שלח אותי לבאר שבע לקחת נוסעים . ההתיצבות שלי בשעה 07:00 בבאר שבע , אני מתגורר באור יהודה יצאתי מהבית בשעה 05:45 על מנת להגיע בזמן ללקוחות בבאר שבע. בדוח רשמתי כי התחלתי עבודה בשעה 05:45 אך המעסיק לא קיבל את זה בטענה כי שעת תחילת העבודה הינה אצל הלקוח בשעה 07:00 . שאלתי היא האם תשובתו נכונה ?

השב
  • 00:36, 13 בספטמבר 2012

טענתו איננה סבירה.

תגובה
  • 13:18, 19 בספטמבר 2012

בתשובתך הינך כותב " תשובתו אינה סבירה " אז מהי שעת תחילת העבודה ??

תגובה
  • 18:02, 23 בספטמבר 2012

בעבודה שהעובד אינו צריך להתייצב במקום עבודה ספציפי אלא במקומות שונים לפי דרישת המעסיק אני סבור שיש לשלם את השכר מרגע שהעובד עומד לרשות המעסיק, קרי, מהמועד שהוא יוצא לדרך לכיוון הלקוח.

תגובה
  • 13:08, 24 באוקטובר 2012

מוטי שלום
    אצל הרבה לקוחות שלנו , שיש להם נהגי חוץ, מותקנת מערכת לדיווח נוכחות טלפוני. ברגע שאתה מתחיל לעבוד, אתה מדווח כניסה ובסיום העבודה מדווח יציאה. בצורה כזאת, יש לך תלוש נוכחות מסודר ובו בדיוק השעות המגיעות לך. במידה ואין לך דוח מסודר כזה, המעסיק שלך עובר על החוק.

בברכה
    גיא
    מקור טכנולוגיות

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.