גמר חשבון בהתפטרות - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • הילה

  נשלח ע"יהילה 22:35, 23 בספטמבר 2012

  שלום, כאשר הודעתי על התפטרותי מהעבודה לא קיבלתי שום מסמך המאשר את קבלת ההודעה, אלא המשכתי לקבל עוד תלוש שכר על חודש שלא עבדתי בו על סך של 7- ש"ח דמי רווחה, וגם לא קיבלתי פדיון של ימי חופשה. האם אני יכולה לתבוע אותם על כך שלא העבירו לי מסמך המקבל את התפטרותי? בנוסף, אני רוצה לדרוש פדיון של ימי החופש שלי. האם יכול להיות שימי החופש יסומנו בתלוש המשכורת כשעות ולא כימים? עבדתי כ - 3 וחצי חודשים ולפי התלוש משכורת רשום שיש לי 12.3 חופש ולא נראה לי הגיוני שאלה יהיו ימי חופשה, אלא יותר כמו שעות חופשה. אין לי את חוזה ההעסקה שעליו חתמתי ולכן אני לא בטוחה כמה ימים אמורים להיות לי? איך אפשר לדעת מבלי לבקש מהם את החוזה? תודה והמשך יום טוב, הילה

  השב
 • 08:51, 27 בספטמבר 2012

  ימי חופשה צריכים להיות מצויינים בתלוש. ימי חופשה יכולים להיות מצויינים בשעות חופשה. חובת המעסיק להעביר מסמך סיום עבודה לעובדו ומומלץ כי במידת הצורך תבקשי מסמך זה מהמעסיק בטרם ביצוע פניות אחרות.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.