בקשר לפרוטוקול שימוע-דחוף - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • א

  נשלח ע"יא 22:51, 19 בינואר 2013

  שלום לפני כחודשיים וחצי קראו לי לעבודה קצת לפני תחילת העבודה ובקשו לדבר איתי בנוגע לעבודתי לאחר השיחה בקשו ממני לחשוב האם אני בטוחה שאני רוצה להמשיך לפני חודש קראו לי שוב (כמה ימים לפני אמרו לי שמדובר בישיבה)ואז בקשו ממני לומר איך אני מרגישה לאחר שדיברתי נודע לי על הפסקת עבודתי. השבוע קיבלתי פרוטוקול שימוע (אפילו לא ידעתי מה זה ושאני אמורה לקבל את זה) ובקשו ממני לחתום עליו לאחר שעברתי עליו ראיתי אי דיוקים שקריטיים עבורי וכתבתי מספר דפים של הערות השאלה שלי האם יכולים לחייב אותי לחתום עליו והאם חכולים לשלול ממני המלצות אם אסרב לחתום על כך?

  השב
 • 14:19, 21 בינואר 2013

  אין לפרוטוקול השימוע מעמד משפטי מיוחד ועיקר מטרתו לסייע כאשר מתעוררת מחלוקת מאוחר יותר. לכן ספק אם ינקטו נגדך בהליכים כלשהם אם תסרב לחתום. בכל מקרה נפלו פגמים באופן ביצוע השימוע משום שבזימון לשימוע לא צויין מהי סיבת השימוע או אפילו כי מדובר בשימוע.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.