הורדה במשגורת עקב עירבוב בין חומרים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • שני מרלי

נשלח ע"ישני מרלי 17:57, 5 בפברואר 2013

לכבוד עו"ד אריק שלו רציתי לברר לגבי מקרה שקרה לי בעבודה. אני עובדת בחנות נוחות של חברת פז, ( yellow) בצומת רופין. התחנת דלק הינה בשירות עצמי ולכן לא הוכשרתי בתור מתדלקת. למרות זאת כחלק מהעבודה כאשר מגיע לקוח נכה צריך לעזור לו בתדלוק. באחד מימי העבודה הגיע לקוח נכה אשר ביקש עזרה בתידלוק, כאשר שאלתי אם סוג הדלק הינו בנזין ענה לי הנהג בחיוב,לאחר כמה שעות טלפן אליי המנהל ואמר שאותו לקוח התקשר ואמר שהיה טעות בתדלוק מכיון והוא צריך סולר ובמקומו הוכנס בנזין עלות הטיפול הייתה 1600 שח ונדרשתי לשלם כעונש על חוסר מקצועיות כ500 ואת היתר שילם המנהל. האם זה חוקי שהמנהל יוריד לי במשכורת עקב דבר שכזה ללא כוונת תחילה מצידי?! רק אציין שהשכר הינו שכר מינימום. תודה על עזרתך. יום טוב שני מרלי.

השב
  • 12:01, 6 בפברואר 2013

לא מדובר בניכוי שנעשה בניגוד לחוק.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.