• רביד

נשלח ע"ירביד 15:39, 13 בפברואר 2013

שלום וברכה..אני עובד דרך חברת כוח אדם במפעל מסוים מחודש ינואר אשתקד וקיבלתי מהם היום שיחה על כך שצריכים לערוך לי שימוע..אין שום בעיות מבחינת תפקודי בעבודה ואני מניח כי הדבר קשור להגבלה של זמן שבו אני יכול לעבוד דרכם.. אציין שבניגוד לפעמים קודמות, הפקידה נשמעה מאוד מצוברחת כששוחחה איתי (כביכול כאילו מישהו פישל כאן) מהן ההשלכות לגביי במקרה זה?? תודה רבה מראש.

השב
  • 09:38, 14 בפברואר 2013

לפי חוק קבלני כוח אדם היה על המעסיק לקלוט אותך בתום תשעה חודשי עבודה או לנייד אותך למקום אחר. ישנם מקרים חריגים בהם ניתן היתר להעסיק עובד קבלן כוח אדם למשך תקופה שלא עולה על 15 חודשים. בזימון לשימוע על המעסיק לציין מדוע זומנת לשימוע על מנת לאפשר לך שהות להתכונן אליו. אני ממליץ ראשית לבקש לדעת מדוע הינך מועמד לפיטורים.
    תוכל לפנות אלינו לייעוץ אישי נוסף.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.