עבודה לתקופה שאינה קצובה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • מיטל

נשלח ע"ימיטל 14:44, 28 בפברואר 2013

שלום, לפני 4 חודשים התקבלתי למקום עבודה דרך כוח אדם וחתמתי על חוזה לעבודה לתקופה לא קצובה. נאמר לי בע"פ על ידי המעסיק שאצלו אני עובדת וע"י כוח האדם שלאחר 3 חודשים אתקבל כעובדת מן המניין בחברה שבה אני עובדת. בתום שלושת החודשים, ביקשתי להיקלט כעובדת חברה וגיליתי שאני על תקן של עובדת שנמצאת בחופשת לידה ואין אפשרות לקלוט אותי כעובדת חברה מן המניין עד אשר היא תחזור ויסיימו את העניינים מולה. למעשה שהתחלתי לעבוד במקום עבודה זה היה לאור העובדה שאני יודעת שזה לא כמחליפה. ובגלל שנודע לי שאני כמחליפה, התחוור לי שהפסדתי מקומות עבודה אחרים שבהם יכולתי לעבוד כקבועה. 1. רציתי לדעת מה ניתן לעשות כדי שאוכל להיקלט בחברה? 2. האם מגיע לי פיצוי על הטעייה שלא הודיעו לי שאני ממלאת מקום שכן בחוזה מצויין שאני לתקופה שאינה קצובה? בתודה, מיטל.

השב
  • 09:32, 4 במרץ 2013

קיימת פסיקה באשר לפיצויי בגין נזק לא ממוני שנגרם לעובד עקב הפרה של חוזה מולו.
    האפשרות לתבוע קיימת תמיד, לא אוכל להעריך לגבי סיכוייך מבלי להכיר את ההסכם.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.